يكی از عوامل تسريع خروج سموم و مواد مخدر از بدن افزايش سوخت و ساز بدن می باشد كه در اين خصوص می توان از دستگاههای ايكس بادی x body با متد ای ام اس ems كمك گرفت.


 
 


اين متد سوخت و ساز بدن را به سه برابر سوخت و ساز معمولي بدن افزايش ميدهد كه با بيست دقيقه تمرين با اين روش و دستگاه ايكس بادی سوخت وساز بدن به اندازه سه ساعت ورزش سخت و حرفه ای افزايش مي يابد.

در تمرینات ورزشی امروزی بیش از همه سیستم تمرین کل بدن جایگزین تمرینات دیگر شده است و برای این منظور از سیستمی استفاده می شود که در آن 10 جفت الکترودهای مسطح به صورت کاملا هوشمندانه در یک جلیقه ، کمربند، بازو بند و پا بند تعبیه شده و امکان انقباض تمامی گروه های عضلانی بدن را ایجاد می کند.


این تمرینات  بر پایه اصول نرمال و طبیعی بدن است که انقباض در عضلات با آگاهی صورت گرفته و حرکات هدف دار انجام میگیرند. شما با استفاده از این متد می توانید تمامی عضلات خود را بدون استفاده از وزنه  فعال کنید. به این صورت که انقباضی که در عضلات به واسطه وزنه ها رخ می دهد توسط دستگاه انجام می شود. این امر منجر به نتایج قابل توجهی در افزایش حجم عضله های بدن بدون حمل وزنه های سنگین می شود. در نتیجه مفاصل شما هیچگونه فشاری را متحمل نشده و از آسیب های روش های رایج بدنسازی حفظ می گردند واز طرفي سوخت وساز عادي بدن را به سه برابر سوخت و ساز فعلي افزايش ميدهد.

 تحقيقات علمي نشان داده است اين متد سرعت خروج سموم و مواد مخدر از بدن را تا سه برابر سريع تر نموده است و سرعت بهبود افراد معتاد به اين مواد به شكل چشمگيري افزايش يافته است.