به گزارش ایران وکیل  جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با حضور ۳۲ تیم از ۲۴ خرداد با بازی افتتاحیه روسیه و عربستان آغاز می شود. گروه بندی این رقابت‌ها به شرح زیر است: 


 روز ۱


۲۴ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ روسیه- عربستان ورزشگاه لوژنیکی 


روز ۲


۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ مصر- اروگوئه ورزشگاه اکاترینبورگ 


۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایران- مراکش ورزشگاه سن پترزبورگ


۲۵ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ اسپانیا- پرتغال ورزشگاه سوچی


روز ۳


۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۰/ فرانسه- استرالیا ورزشگاه کازان


۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰/ آرژانتین- ایسلند ورزشگاه اسپارتاک


۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۳۰/ پرو- دانمارک ورزشگاه سارانسک


۲۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۰/ کرواسی- نیجریه ورزشگاه کالینینگراد 


روز ۴


۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ کاستاریکا- صربستان ورزشگاه سامارا


۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ آلمان-مکزیک ورزشگاه لوژنیکی


۲۷ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برزیل- سوئیس ورزشگاه روستوف


روز ۵


۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ سوئد- کره جنوبی ورزشگاه نیژنی نووگورود


۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ بلژیک- پاناما ورزشگاه سوچی


۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- تونس ورزشگاه وولگوگارد 


روز ۶ 


۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ لهستان- سنگال ورزشگاه اسپارتاک


۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کلمبیا- ژاپن ورزشگاه سارانسک


۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ روسیه- مصر ورزشگاه سن پترزبورگ


روز ۷


۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ پرتغال- مراکش ورزشگاه لوژنیکی 


۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ اروگوئه- عربستان ورزشگاه روستوف 


۳۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- اسپانیا ورزشگاه کازان


روز ۸


۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ فرانسه- پرو ورزشگاه اکاترینبورگ 


۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ استرالیا- دانمارک ورزشگاه سامارا 


۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین- کرواسی ورزشگاه نیژنی نووگورود


روز ۹


۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ برزیل -کاستاریکا ورزشگاه سن پترزبورگ


۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ایسلند- نیجریه ورزشگاه وولگوگارد


۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس -صربستان ورزشگاه کالینینگراد 


روز ۱۰


۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ بلژیک- تونس ورزشگاه اسپارتاک


۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ کره جنوبی- مکزیک ورزشگاه روستوف


۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آلمان- سوئد ورزشگاه سوچی


روز ۱۱


۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰/ انگلیس- پاناما ورزشگاه نیژنی نووگورود


۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ ژاپن- سنگال ورزشگاه اکاترینبورگ 


۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ لهستان- کلمبیا ورزشگاه کازان


روز ۱۲


۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ اروگوئه- روسیه ورزشگاه سامارا 


۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ عربستان- مصر ورزشگاه وولگوگارد 


۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ ایران- پرتغال ورزشگاه سارانسک


۴ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ مراکش- اسپانیا ورزشگاه کالینینگراد 


روز ۱۳


۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ دانمارک- فرانسه ورزشگاه لوژنیکی


۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ استرالیا- پرو ورزشگاه سوچی


۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ آرژانتین – نیجریه ورزشگاه سن پترزبورگ


۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ کرواسی- ایسلند ورزشگاه روستوف 


روز ۱۴


۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کره جنوبی- آلمان ورزشگاه کازان


۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ مکزیک -سوئد ورزشگاه اکاترینبورگ


۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ صربستان-برزیل ورزشگاه اسپارتاک


۶ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ سوئیس- کاستاریکا ورزشگاه نیژنی


روز ۱۵


۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ انگلیس- بلژیک ورزشگاه کالینینگراد


۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ پاناما- تونس ورزشگاه سارانسک


۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ ژاپن- لهستان ورزشگاه وولگوگارد 


۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ کلمبیا- سنگال ورزشگاه سامارا


مرحله یک هشتم نهایی


روز ۱۶


۹ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۱۸:۳۰/  C۱ – D۲، ورزشگاه کازان (بازی ۵۰)


۹ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  A۱ – B۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۴۹)

روز ۱۷


۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ B۱ – A۲، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۵۱)




۱۰ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ D۱ – C۲، ورزشگاه نیژنی نووگورود (بازی ۵۲)


روز ۱۸ 


۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ E۱ – F۲، ورزشگاه سامارا (بازی ۵۳)




۱۱ تیرماه ۱۳۹۷ساعت ۲۲:۳۰/ G۱ – H۲، ورزشگاه روستوف (بازی ۵۴)


روز ۱۹


۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰ /F۱ – E۲، ورزشگاه سن پترزبورگ (بازی ۵۵)




۱۲ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰ G۲ – H۱، ورزشگاه اسپارتاک (بازی ۵۶)


مرحله یک چهارم نهایی


روز ۲۰


۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ برنده بازی ۴۹ – برنده بازی ۵۰، ورزشگاه نیژنی نووگورود  (بازی ۵۷)




 ۱۵ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۳ – برنده بازی ۵۴، ورزشگاه کازان آره‌نا  (بازی ۵۸)


روز ۲۱

۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/  برنده بازی ۵۵ – برنده بازی ۵۶، ورزشگاه سامارا (بازی ۶۰)


۱۶ تیرماه ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/  برنده بازی ۵۱ – برنده بازی ۵۲، ورزشگاه سوچی (بازی ۵۹)


مرحله نیمه نهایی 


روز ۲۲


۱۹ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۷ – برنده بازی ۵۸، ورزشگاه سن پترزبورگ  (بازی ۶۱)


روز ۲۳


۲۰ تیرماه ۹۷ ساعت ۲۲:۳۰/ برنده بازی ۵۹ – برنده بازی ۶۰، ورزشگاه لوژنیکی (بازی ۶۲)


دیدار رده‌بندی


روز ۲۴

۲۳ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۸:۳۰/ بازنده بازی ۶۱ – بازنده بازی ۶۲، ورزشگاه سن پترزبورگ  


دیدار فینال


روز ۲۵

۲۴ تیرماه ۹۷ ساعت ۱۹:۳۰/ برنده بازی ۶۱ – برنده بازی ۶۲، ورزشگاه لوژنیکی