محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای اصولگرا به غیبت سید احمد علم‌الهدی و سید ابراهیم رئیسی در مراسم استقبال از حسن روحانی در مشهد واکنش نشان داد.


او به اعتمادآنلاین گفت: به نظر من حضور یا عدم حضور  آقای علم‌الهدی در مراسم استقبال از رئیس‌جمهوری هیچ مفهومی ندارد. متاسفانه ایشان نزد افکار عمومی خراسان وجاهت چندانی ندارند و گویا با اینکه بعضی محترمین به ایشان گوشزد کرده‌اند اراده‌ای برای کسب و جلب نظر افکار عمومی را ندارند.


مهاجری یادآور شد: «چند هفته پیش مشهد بودم و اتفاقا در نمازجمعه هم شرکت کردم. اولا بسیار کم‌رونق‌تر از دفعات قبلی بود که دیده بودم. شرکت‌کنندگان هم اکثریت نزدیک به اتفاقشان زائران حرم امام رضا بودند. این را از نماز عصر که شکسته می‌خواندند معلوم بود.


او گفت: شاید مردم مشهد هم با بقیه مردم جامعه در این موضوع هم‌داستانند که آقای علم‌الهدی در خطبه‌هایشان جانب عدالت و انصاف را رعایت نمی‌کنند. آقای علم‌الهدی حقا خطیبی زبر دست هستند و خدا نعمت بزرگی به ایشان عطا کرده، اما اگر من جای ایشان بودم شکر این نعمت را به گونه‌ای دیگر انجام می‌دادم.


این فعال سیاسی اصولگرا همچنین درباره غیبت سیدابراهیم رئیسی گفت: در مورد آقای رئیسی، یکی از حرف‌هایی که در کوران تبلیغات انتخاباتی مطرح بود این نکته بود که ایشان از شأن و منزلت پست ریاست‌جمهوری برخوردار نیستند و ضمنا در رقابت سیاسی فرد کم تحملی هستند. خوشبختانه یا متاسفانه ایشان با برخورد اخیرشان آن ادعا را ثابت کردند.