حال عمومی مهدی فخیم زاده پایدار و هوشیاری شان را 13 از 15 می باشد
 


ایران وکیل – سخنگوی سازمان اورژانس کشور وضعیت عمومی مهدی فخیم زاده را پایدار و هوشیار اعلام کرد و گفت: این کارگردان برجسته کشور در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید مطهری چالوس بستری است.


مجتبی خالدی عصر چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا با اعلام این نیوز اظهار داشت: حال عمومی مهدی فخیم زاده پایدار و هوشیاری شان را 13 از 15 می باشد.

وی گفت: پزشکان تشخیص دادند برای پایدار وضعیت شان در بخش مراقبت های ویژه برای درمان جراحت قفسه سینه تا 24 ساعت بستری باشند.

سخنگوی سازمان اورژانس کشور ادامه داد: 2 دستگاه موتور سیکلت در ساحل آرامش شهر چالوس به یکدیگر برخورد کردند که یکی از دو مصدومان مهدی فخیم زاده بوده است.

خالدی با بیان اینکه ایشان با جراحت‌های در قفسه سینه، ستون فقرات و سر و گردن داشتند به بیمارستان منتقل شدند که خوشبختانه مصدومیت جدی در بخش ستون فقرات و سپس سر و گردن وجود نداشت.

وی در ادامه اظهار داشت: در صورت بهبودی حال وی، فردا به یکی از بیمارستان های شهر تهران منتقل می شوند.

به گزارش ایرنا، مهدی فخیم زاده 76 ساله برای فیلمبرداری صحنه های پایانی و بازی در فیلم جدیدش با عنوان «مشت در وقت اضافه» که در ژانری کمدی می باشد چندی است که به همراه تیم کاری اش به چالوس رفته است.

علیرضا زرین دست که در برخی از رسانه ها نیوز تصادف به نقل از وی بیان شده است، مدیریت فیلمبرداری فیلم جدید فخیم زاده را به عهده دارد و هم اکنون در چالوس به سر می برد.


انتهای پیام